26.05.2019 17:00 FK BANÍK Albrechtice - První SC Staré Město
25.05.2019 10:00, 11:45 FK BOSPOR Bohumín - První SC Staré Město
Žádný zápas pro tento typ nebyl nalezen.
  • Dorost
  • Přípravka

Úvod

TJ Sokol Hrabová – První SC Staré Město

Minulou sobotu jsme zajížděli k utkání do Hrabové a věděli jsme, že to nebude vůbec jednoduché utkání. Domácí se potácejí na poslední příčce tabulky a nutně potřebují body. A bylo to znát hlavně na rozhodčích, kteří se předváděli již od první minuty zápasu. Naštěstí jim naši hráči zabránili v pokusech o ovlivnění výsledku. Již v 7. min. přihrál Štěrba do levého křídla na Kmošťáka a ten přízemním centrem našel u penalty Sládečka, který nekompromisní střelou pod břevno rozvlnil domácí síť. O 7. min. později se míč po nepřesnosti domácích dostal k Birčákovi do pravého křídla a jeho přesný centr našel hlavu Štěrby a ten usměrnil míč k pravé tyči branky a bylo to 0 : 2. O dalších 7. min. zahrával Kovalík rohový kop a Petr Němec obětavou šipkou mezi hráče domácích zvýšil hlavou na 0 : 3, přitom byl zasažen domácí kopačkou do brady a otřesen musel být ošetřován. S roztrženou bradou se rozhodl pokračovat ve hře a za to mu patří dík. Už ve 25. min. po předešlé ruce, kdy jsme hráli ještě v deseti, se domácí rychlým protiútokem dostali do pravého křídla a přesný centr našel v našem pokutovém území volného protihráče a ten snížil na 1 : 3. Odpověď na sebe nenechala dlouho čekat a již ve 29. min. přihrál Rudel Kovalíkovi a ten z 25 metrů přesnou střelou pod břevno zvyšoval na 1 : 4. V prvním poločase to nebylo ještě vše. Ve 40. min. jsme opět zaspali po našem rohovém kopu a domácí se rychle přesunuli do levého rohu naši šestnáctky a opět jako ve Smilovicích vymetli pravý horní roh naší branky 2 : 4.

Do druhého poločasu jsme nastoupili stejně jako v poločase prvním. Již po sedmi minutách centroval Kovalík do pokutového území domácích a po skrumáži se na třetí dorážku podařilo Sládečkovi docílit branky 2 : 5. V 61. min. po centru domácích a přiklepnutí hlavou domácí hráč šipkou snižoval na 3 : 5. Ovšem hned minutu nato Kmošťák vyslal do křídla Štěrbu a ten našel Sládečka ve čtverci, který přízemní střelou docílil své třetí branky v utkání. Poslední úpravou skóre byla v 67. min. tečovaná střela domácích z 22 metrů, která se ocitla u pravé tyče v síti. Za zmínku ještě stojí vymyšlená penalta domácích v 81. min., kterou Hill vyrazil a zlikvidoval i dorážku.

Za výkon v tomto utkání si zaslouží celé naše mužstvo pochvalu a nebylo jediného hráče, který neodvedl kus poctivé práce a bojovnosti.

28.10.2018 - 21:30 Zpět