26.05.2019 17:00 FK BANÍK Albrechtice - První SC Staré Město
25.05.2019 10:00, 11:45 FK BOSPOR Bohumín - První SC Staré Město
Žádný zápas pro tento typ nebyl nalezen.
  • Dorost
  • Přípravka

Úvod

SC Smilovice – První SC Staré Město

Utkání ve Smilovicích jsme začali náporem a zdálo se, že je jen otázkou času, kdy to začne padat do domácí branky. Jenže v 10. min. přišel rohový kop domácích. Přímo z rohového kopu z hranice velkého čtverce domácí hráč krásnou střelou z voleje rozvlnil naši síť. Nemohu psát o všech šancích našich hráčů, ale nastíním aspoň ty největší. V 17. min. namazal Birčák Sládečkovi vyloženou šanci do velkého čtverce, ale špatně zvolenou střelu do horních pater brankář vykryl. V 18. min. propadl centr domácí obranou a Sládeček sám na brankáře volil střelu a trefil brankářovy nohy. Pak přišla 33. min., kdy se uvolnil na levém rohu velkého čtverce domácí hráč a druhým gólem do pravého horního rohu branky zvýšil skóre na 2:0 pro domácí. Po několika pokusech Sládečka z přímých kopu se ve 45.min. postavil k dalšímu Kovalik a přesnou střelou po zemi z 20 metrů upravil skóre před poločasovou přestávkou na 2:1.

Již v 51. min. Glembek uvolnil do pravého křídla dobře hrajícího Birčáka a ten přesným centrem našel Štěrbu, který hlavičkou vyrovnal na 2:2. A teď ve zkratkách. 57. min – Štěrba vypíchl míč před brankářem a vracel jej centrem před branku a hlavičku Glembka vyhlavičkoval domácí obránce z prázdné branky. 60. min. – další šance po chybě domácího brankáře a další vykopávání míče z prázdné branky domácích. 67. min. – Kovalik vysunul Štěrbu a tomu přízemní střelu vyškrábl brankář. 70. min. – Glembek vysunul Štěrbu a ten trefil z levé strany malého čtverce tyč. V 85. min. střídal vyčerpaného Štěrbu Střalka K. a se slovy trenéra: „v 88. min. to rozhodni“ vběhl na trávník. Bylo to však o 1. min. později než dostal instrukce, ale přece. To si mezi sebou rozehráli přímý kop Němec T. s Kovalikem a ten přesným centrem našel Střalku K., který hlavou rozhodl o naší výhře na hřišti ve Smilovicích.

Závěrem bych chtěl říct, že kdybychom měli takovou úspěšnost střelby jako domácí (dvě střely dvě branky), tak si ani neumím představit, jak by vypadalo naše skóre.

28.10.2018 - 21:29 Zpět