První SC Staré Město
Založeno v roce 1933 Informace o klubu
23.03.2019 15:00 St. Město - TJ JISTEBNÍK
30.03.2019 9:00, 10:45 TJ SLOVAN HORNÍ ŽUKOV - St. Město
23.03.2019 12:30 St. Město - TJ PETŘVALD
Žádný zápas pro tento typ nebyl nalezen.
  • Muži
  • Žáci
  • Dorost
  • Přípravka

Úvod

U je tu další výborná reprezentace Starého Města. Naše starší přípravka vyhrála malé finále Krajské zimní ligy a celkově z počtu 29 týmů skončila na krásném 7. místě.


Další perfektní reprezentaci Starého Města předvedli naši mladší žáci, kteří obsadili 2. místo v Krajské zimní lize.

✅ Staré Město - Staříč 1:0
✅ Staré Město - Brušperk 3:1
🔶 Staré Město - Kravaře 1:1
❎ Staré Město - Stará Bělá 1:2
✅ Staré Město - Pustkovec 5:1


Výbornou reprezentaci Starého Města v sobotu ukázal náš mladší dorost, pod vedením trenéra Josefa Ručky totiž dokázali vyhrát krajské finále a to bez ztráty jediného bodu.
Výsledky našeho mužstva:
✅ Staré Město - Vítkovice-Svinov 5:2
✅ Staré Město - Dobrá 5:2
✅ Rýmařov - Staré Město 0:7
✅ Staré Město - Český Těšín 8:4
✅ Chlebičov - Staré Město 0:3 (kontumace)

 

 

SC Smilovice – První SC Staré Město

Utkání ve Smilovicích jsme začali náporem a zdálo se, že je jen otázkou času, kdy to začne padat do domácí branky. Jenže v 10. min. přišel rohový kop domácích. Přímo z rohového kopu z hranice velkého čtverce domácí hráč krásnou střelou z voleje rozvlnil naši síť. Nemohu psát o všech šancích našich hráčů, ale nastíním aspoň ty největší. V 17. min. namazal Birčák Sládečkovi vyloženou šanci do velkého čtverce, ale špatně zvolenou střelu do horních pater brankář vykryl. V 18. min. propadl centr domácí obranou a Sládeček sám na brankáře volil střelu a trefil brankářovy nohy. Pak přišla 33. min., kdy se uvolnil na levém rohu velkého čtverce domácí hráč a druhým gólem do pravého horního rohu branky zvýšil skóre na 2:0 pro domácí. Po několika pokusech Sládečka z přímých kopu se ve 45.min. postavil k dalšímu Kovalik a přesnou střelou po zemi z 20 metrů upravil skóre před poločasovou přestávkou na 2:1.

Již v 51. min. Glembek uvolnil do pravého křídla dobře hrajícího Birčáka a ten přesným centrem našel Štěrbu, který hlavičkou vyrovnal na 2:2. A teď ve zkratkách. 57. min – Štěrba vypíchl míč před brankářem a vracel jej centrem před branku a hlavičku Glembka vyhlavičkoval domácí obránce z prázdné branky. 60. min. – další šance po chybě domácího brankáře a další vykopávání míče z prázdné branky domácích. 67. min. – Kovalik vysunul Štěrbu a tomu přízemní střelu vyškrábl brankář. 70. min. – Glembek vysunul Štěrbu a ten trefil z levé strany malého čtverce tyč. V 85. min. střídal vyčerpaného Štěrbu Střalka K. a se slovy trenéra: „v 88. min. to rozhodni“ vběhl na trávník. Bylo to však o 1. min. později než dostal instrukce, ale přece. To si mezi sebou rozehráli přímý kop Němec T. s Kovalikem a ten přesným centrem našel Střalku K., který hlavou rozhodl o naší výhře na hřišti ve Smilovicích.

Závěrem bych chtěl říct, že kdybychom měli takovou úspěšnost střelby jako domácí (dvě střely dvě branky), tak si ani neumím představit, jak by vypadalo naše skóre.
28.10.2018 - 21:29 Zpět

Naši významní sponzoři

Stát se sponzorem
HRTUS GROUP
Sponzor
Sponzor
Sponzor