26.05.2019 17:00 FK BANÍK Albrechtice - První SC Staré Město
25.05.2019 10:00, 11:45 FK BOSPOR Bohumín - První SC Staré Město
Žádný zápas pro tento typ nebyl nalezen.
  • Dorost
  • Přípravka

Úvod

FK Slavia Orlová - První SC Staré Město

Utkání v Orlové jsme nezačali vůbec špatně. Již ve 3. min. skákal Papaj na krásný centr P. Němce šipkou, ale chyběly mu centimetry. V 7. min. dali o sobě vědět domácí krásnou střelou z hranice velkého čtverce do levého horního rohu naší branky, ale Hill bravůrním zákrokem míč chytil. Ve 14. min. po rychlém protiútoku domácích jsme faulovali ve velkém čtverci a byl proti nám nařízen pokutový kop, který opět chytil Hill. Pak jsme přišli na řadu opět my. V 18. min. krásnou přihrávkou uvolnil Střalka K.
do sóla Štěrbu a ten z hranice velkého čtverce přestřelil. Ve 23. min. se na hranici velkého čtverce uvolnil Štěrba a z otočky pálil pod břevno, ale domácí brankář byl pozorný. Pak přišla 34. min. a domácí se po pěkné kombinační akci ujali vedení 1:0.
Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním zvrátit vývoj utkání, ale vždy tomu zabránila nějaká nepřesná přihrávka nebo klička navíc. A tak nebylo divu, že jsme vyrobili stoprocentní příležitost pro domácí. To když Hill při kličce domácímu útočníkovi přišel o míč a na brankové čáře zachraňoval Sušovský. Na posledních deset minut trenér Valas vysunul do útoku P. Němce, abychom s výsledkem něco udělali. Vyplatilo se to hned v 83. min. po centru Štěrby, kdy míč propadl až k zadní tyči, kde dorážel P. Němec a my srovnali na 1:1. V 87. min. bylo ještě líp. Po ruce domácího hráče jsme kopali PK a P. Němec s přehledem proměnil a vedli jsme 1:2. Ovšem to by nesměl být konec zápasu. Jako už mnohokrát, tak i tentokrát jsme inkasovali v posledních minutách zápasu. Po nedůrazné hře naší obrany jsme nechali vystřelit neatakovaného domácího hráče z velkého čtverce a jeho slabá střela propadla u tyče do naší branky. Co říct na závěr? Zase jsme ztratili body v posledních minutách zápasu a to nás všechny mrzí, protože nám může v závěru soutěže každý bod chybět.

28.10.2018 - 21:27 Zpět