První SC Staré Město
Založeno v roce 1933 Informace o klubu
23.03.2019 15:00 St. Město - TJ JISTEBNÍK
30.03.2019 9:00, 10:45 TJ SLOVAN HORNÍ ŽUKOV - St. Město
23.03.2019 12:30 St. Město - TJ PETŘVALD
Žádný zápas pro tento typ nebyl nalezen.
  • Muži
  • Žáci
  • Dorost
  • Přípravka

Úvod

U je tu další výborná reprezentace Starého Města. Naše starší přípravka vyhrála malé finále Krajské zimní ligy a celkově z počtu 29 týmů skončila na krásném 7. místě.


Další perfektní reprezentaci Starého Města předvedli naši mladší žáci, kteří obsadili 2. místo v Krajské zimní lize.

✅ Staré Město - Staříč 1:0
✅ Staré Město - Brušperk 3:1
🔶 Staré Město - Kravaře 1:1
❎ Staré Město - Stará Bělá 1:2
✅ Staré Město - Pustkovec 5:1


Výbornou reprezentaci Starého Města v sobotu ukázal náš mladší dorost, pod vedením trenéra Josefa Ručky totiž dokázali vyhrát krajské finále a to bez ztráty jediného bodu.
Výsledky našeho mužstva:
✅ Staré Město - Vítkovice-Svinov 5:2
✅ Staré Město - Dobrá 5:2
✅ Rýmařov - Staré Město 0:7
✅ Staré Město - Český Těšín 8:4
✅ Chlebičov - Staré Město 0:3 (kontumace)

 

 

FK Slavia Orlová - První SC Staré Město

Utkání v Orlové jsme nezačali vůbec špatně. Již ve 3. min. skákal Papaj na krásný centr P. Němce šipkou, ale chyběly mu centimetry. V 7. min. dali o sobě vědět domácí krásnou střelou z hranice velkého čtverce do levého horního rohu naší branky, ale Hill bravůrním zákrokem míč chytil. Ve 14. min. po rychlém protiútoku domácích jsme faulovali ve velkém čtverci a byl proti nám nařízen pokutový kop, který opět chytil Hill. Pak jsme přišli na řadu opět my. V 18. min. krásnou přihrávkou uvolnil Střalka K.
do sóla Štěrbu a ten z hranice velkého čtverce přestřelil. Ve 23. min. se na hranici velkého čtverce uvolnil Štěrba a z otočky pálil pod břevno, ale domácí brankář byl pozorný. Pak přišla 34. min. a domácí se po pěkné kombinační akci ujali vedení 1:0.
Do druhého poločasu jsme šli s odhodláním zvrátit vývoj utkání, ale vždy tomu zabránila nějaká nepřesná přihrávka nebo klička navíc. A tak nebylo divu, že jsme vyrobili stoprocentní příležitost pro domácí. To když Hill při kličce domácímu útočníkovi přišel o míč a na brankové čáře zachraňoval Sušovský. Na posledních deset minut trenér Valas vysunul do útoku P. Němce, abychom s výsledkem něco udělali. Vyplatilo se to hned v 83. min. po centru Štěrby, kdy míč propadl až k zadní tyči, kde dorážel P. Němec a my srovnali na 1:1. V 87. min. bylo ještě líp. Po ruce domácího hráče jsme kopali PK a P. Němec s přehledem proměnil a vedli jsme 1:2. Ovšem to by nesměl být konec zápasu. Jako už mnohokrát, tak i tentokrát jsme inkasovali v posledních minutách zápasu. Po nedůrazné hře naší obrany jsme nechali vystřelit neatakovaného domácího hráče z velkého čtverce a jeho slabá střela propadla u tyče do naší branky. Co říct na závěr? Zase jsme ztratili body v posledních minutách zápasu a to nás všechny mrzí, protože nám může v závěru soutěže každý bod chybět.
28.10.2018 - 21:27 Zpět

Naši významní sponzoři

Stát se sponzorem
HRTUS GROUP
Sponzor
Sponzor
Sponzor