18.09.2021 15:30 První SC Staré Město - TJ Bystřice n. O.
19.09.2021 10:00, 11:45 První SC Staré Město - FK Staříč
18.09.2021 13:00 První SC Staré Město - TJ Bystřice n. O.
Žádný zápas pro tento typ nebyl nalezen.
  • Dorost
  • Přípravka

Úvod

Áčko| Remízový start našeho Áčka do nové sezóny.

📍 Hodnocení trenéra Jana Žižky: Ze včerejšího zápasu mám smíšené pocity, jak z výsledku tak z naší předvedené hry, kdy ta hra nebyla úplně podle mých představ. Dělali jsme spoustu chyb ve středu hřiště a moc nám nefungovali krajní obránci. V prvním poločase jsme dali dvě branky po rychlých protiútocích, kde jsme využili chyby soupeře, což je dobře. Ale za vedení v poločase 0:2 musíme vděčit hlavně Vojtovi Uhrovi, který vychytal minimálně čtyři góly, tam nás opravdu hodně podržel. A i proto se to ve mě teď mísí, protože ta hra nebyla prostě podle mých představ. Samozřejmě hodně udělalo i vynucené střídání v prvním poločase, kdy se zranil Jakub Hottek a museli jsme tak reagovat změnou sestavy. Což si myslím, že se nám to nechci říct úplně rozsypalo, ale Jakub dodává ostatním hráčům takový ten klid na hřišti. V poločase jsme si s klukama v kabině řekli jak by jsme měli ten druhý poločas odehrát. To nám ale vydrželo asi jen 25 minut, i když Dobratice měli většinu času míč na svých kopačkách, ale do vyloženější šance jsme je nepustili. Pak jsme si dali smolný vlastní gól, ale to se ve fotbale stává. Místo toho však aby jsme se to snažili v klidu dohrát, tak tam potom vzplanuli emoce a začali jsme se soustředit na jiné věci než na fotbal. To že druhé brance předcházeli nějaké věci, o kterých tady teď nebudu nemluvil, to je prostě bohužel. Ale bod z venku bereme, Dobratice byli dobrý soupeř. Teď se musíme připravit na domácí utkání, který by jsme měli a chtěli zvládnout.

⚔️ TJ Dobratice - První SC Staré Město 2:2 (0:2)

⚽️ Branky: Mohyla Matyáš, Šimek Ondřej

👥 Sestava: Uher V. (88' ⬇) - Mašlonka J., Forch D., Hottek J. (42' ⬇), Pavela L. - Roháček o., Dawid M., Šimek O., Mohyla M. (72' ⬇) - Blažek J., Smilowski V.

👥 Střídačka: Bakota F., Němec T. (72' ⬆️), Vojkovský O., Hodula T. (42' ⬆️), Klimsza P., Bernát M. (88' ⬆️)

23.08.2021 - 10:01 Zpět