Žádný zápas pro tento typ nebyl nalezen.
  • Dorost
  • Přípravka

Úvod

A-Tým: " Áčko zaskočilo lídra tabulky."

Souboj s lídrem tabulky, který měl snad všechno co se od fotbalu očekává. Přesně to nabídl sobotní zápas 5. kola ČPP 1. A třídy sk. B. Staroměští do utkání vstupovali se snahou vyhrát třetí duel v řadě. V úvodu utkání hráli naši hráči hodně aktivně a po zásluze byli odměněni. V 15. minutě rozhodčí nařídil penaltu pro domácí, kterou proměnil Vojtěch Smilowski. Ovšem minutu před koncem prvního poločasu nařídil rozhodčí penaltu také v prospěch hostů, kteří penaltu také proměnili. Na začátku druhého poločasu se hosté, zásluhou Josefa Zollera dostali do vedení. Naším hráčům však stačila pouze minuta a bylo opět vyrovnáno, míč za brankáře hostu dostal dnešní oslavenec Kamil Střalka, který si tak nadělil dárek k narozeninám. O osm minut později dokázali naši hráči otočit stav zápasu opět na svou stranu, kdy svůj druhý gól v zápase vstřelil Vojtěch Smilowski a vedli jsme 3:2. Skóre se ve zbytku zápasu nezměnilo, a hráči Starého Města se tak v tabulce vyšvihli na páté místo v tabulce.

První SC Staré Město – SK Stonava 3:2 (1:1)

Branky: 15. min. Smilowski (pen), 52. min. Střalka K., 60. min Smilowski - 45. min. Škuta (pen), 51.min Zoller

Sestava Staré Město: Střalka – Němec T., Slota, Hottek (69' Mašlonka), Rakovcij – Birčák (84' Niemczyk), Němec Petr, Glembek, Smilowski, Pavela (81' Blažek) – Střalka K. (75' Psota)

Sestava Stonava: Stach – Kloda (48' Graňák), Macko, Bednář, Fizek (39' Stanowski), Zoller (60' Kurušta), Koďousek, Žebrok (67' Zielonka), Mančař, Baláž, Škuta

15.09.2020 - 16:40 Zpět