Žádný zápas pro tento typ nebyl nalezen.
  • Dorost
  • Přípravka

Úvod

A-Tým: " Áčko vyhrálo poprvé v sezóně."

Hráči Sterého Města pokořili doma soupeře z Jistebníku 2:0. O výhru domácích se postaral dvěma góly Vojtěch Smilowski. Staré Město se do zápasu pustilo s vervou, soupeře přitlačili a už v prvních minutách mohli vést. Vojta se poprvé prosadil ve 20. minutě, a svůj druhý gól si připsal minutu před koncem prvního poločasu a navýšil náskok našeho týmu.

Úspěchem nad Jistebníkem si staroměští připsali do tabulky své první vítězství v nové sezoně fotbalové soutěže.

SESTAVY:

První SC Staré Město: Střalka - Němec T., Slota, Hottek, Rakovcij - Avetisyan (81' Birčák), Blažek, Němec Petr, Glembek (70' Vojkovský), Psota (89' Němec Patrik), Smilowski (85' Bakota)

TJ ISMM Jistebník, z.s.: Ognjanov - Vavroš, Veselý, Vedlich, Šimko - Moučka Matěj, Pasker, Ogon - Moučka Petr, Zima (46' Mohyla)

31.08.2020 - 11:26 Zpět