Žádný zápas pro tento typ nebyl nalezen.
  • Dorost
  • Přípravka

Úvod

A-Tým: " Áčko navázalo na domácí výhru s Jistebníkem."

Áčko navázalo na výhru s Jistebníkem a na půdě Jablunkova začalo velmi aktivně. Hned v 5. minutě otevřel skóre zápasu Petr Němec. Ve 44. minutě pak přišel klíčový moment zápasu. Kdy Libor Pavela zvýšil vedení našeho týmu na 0:2! Tak první poločas také skončil.

Druhý poločas jsme stejně jako první začali velice aktivně a hned po dvou minutách jsme měli velkou gólovou šanci, která však nakonec gólem nedopadla. Poté začal Jablunkov stupňovat svůj tlak. V 69. minutě dokázal domácí Neislaník Tomáš snížit. Poté však už další gól nepřišel a my jsme tak ubránili vítězství. Několikrát nás podržel brankář Adam Střalka nebo obětavý zákrok obránce. Jednou nás pak zachránila také branková konstrukce. Závěr zápasu byl skutečně infarktový. Z Jablunkova jsme tedy odvezli velmi cennou výhru. Teď se musíme dobře připravit na dalšího těžkého protivníka. V SOBOTU 12. 9. 2020 k nám přijede Stonava, hraje se už od 16:00.

1. FK SPARTAK Jablunkov – První SC Staré Město 1:2
Branky: 69. min. Nieslaník T. - 5. min. Němec Petr, 45. Pavela L.

Sestava Staré Město: Střalka – Němec T., Slota, Hottek, Rakovcij – Psota (46' Birčák J.), Němec Petr, Glembek (77' Niemczyk), Blažek (46' Střalka), Pavela (84' Vojkovský) – Smilowski (86' Bakota)

Sestava Jablunkov: Haratyk – Bocek, Hudziecek, Sikora, Świerczek, Szotkowski R., Pustka (59' Lysek), Nieslaník T., Puczok (75' Nieslaník A.), Lasota, Borski (46' Szotkowski A.)

11.09.2020 - 16:47 Zpět