03.10.2020 10:45, 12:30 FK Baník Albrechtice - První SC Staré Město
20.09.2020 12:30 První SC Staré Město - FC Vlčovice-Mniší
03.10.2020 15:00 FK Primus Příbor - První SC Staré Město
10.10.2020 12:30 První SC Staré Město - TJ Lokomotiva Petrovice
Žádný zápas pro tento typ nebyl nalezen.
  • Dorost
  • Přípravka

Úvod

A-Tým: " Áčko dovezlo z Lučiny za výhru 0:1 všechny tři body."

Áčko dovezlo z Lučiny za výhru 0:1 všechny tři body. Staroměští vstupovali do utkání po výhře z minulého víkendu s lídrem tabulky Stonavou v roli mírného favorita. Ovšem start zápasu vůbec nevycházel podle představ našich hráčů. Houževnatý soupeř se chtěl proti našemu mužstvu vytáhnout. První poločas se tak prakticky celý odehrával na polovině staroměstských a domácí Lučina měla pár vyložených gólových šancí, které ale nedokázala využít. V 43. minutě přišel zlomový bod celého zápasu a to když sudí poslal do sprch stopera staroměstských Lukáše Slotu. Do druhého poločasu tak nastoupili hosté v desíti. Staroměští však ukázali v druhém poločase svou mentální sílu a týmovost a i v oslabení dokázali z jediné střely na bránu vstřelit gól, na který už domácí nestačili zareagovat. Naši hráči tak prodloužili svou sérii výher už na 4 zápasy.
Svou premiéru a navíc výherní na lavičce staroměstských v roli trenéra zažil Radovan Vyskočil, který musel pro tento zápas zaskočit za trenéra Žižku.

Finstal Lučina – První SC Staré Město 0:1 (0:0)
Branky: 75' Smilowski V.

Sestava Staré Město: Střalka – Němec T., Slota, Mašlonka, Niemczyk – Birčák (79' BLažek), Němec Petr, Glembek, Smilowski (87' Vojkovský), Avetisyan (59' Psota) – Střalka K. (82' Němec Patrik)

Sestava Lučina: Balko – Bártek, Karkoška, Tomíček R., Kalmus (77' Chlebek), Krčmárik (79' Goroš), Bubík, Mokryš, Kohut, Myšinský J., Tomíček K. (73' Myšinský L.)

20.09.2020 - 11:08 Zpět