První SC Staré Město
Založeno v roce 1933 Informace o klubu
13.10.2019 15:00 SC Smilovice - První SC Staré Město
13.10.2019 10:00, 11:45 FK BOSPOR Bohumín - První SC Staré Město
12.10.2019 10:00 TJ Lokomotiva Petrovice - První SC Staré Město
Žádný zápas pro tento typ nebyl nalezen.
  • Muži
  • Žáci
  • Dorost
  • Přípravka

Fotbalový kalendář

První SC Staré Město

Jaro 2019

Kategorie Datum Den Hod. Soupeř
Dorost 23.3.2019 sobota 12:30 První SC Staré Město - TJ Petřvald
Muži 23.3.2019 sobota 15:00 První SC Staré Město - TJ Jistebník
Žáci 30.3.2019 sobota 09:00, 10:45 TJ Slovan Horní Žukov - První SC Staré Město
Dorost 30.3.2019 sobota 14:00 FK Bospor Bohumín - První SC Staré Město
Muži 30.3.2019 sobota 15:30 SK Stonava - První SC Staré Město
Dorost 6.4.2019 sobota 13:00 První SC Staré Město - SK Brušperk
Muži 6.4.2019 sobota 15:30 První SC Staré Město - FC Libhošť
Žáci 7.4.2019 neděle --:-- VOLNO
Žáci 13.4.2019 sobota 09:00, 10:45 FK Slavia Orlová Lutyně - První SC Staré Město
Dorost 13.4.2019 sobota 13:45 TJ Sokol Palkovice - První SC Staré Město
Muži 13.4.2019 sobota 16:00 TJ Dobratice - První SC Staré Město Přeloženo 8. 5. 2019!!!
Dorost 20.4.2019 sobota 13:30 První SC Staré Město - TJ Internacionál Petrovice
Muži 20.4.2019 sobota 16:00 První SC Staré Město - 1.FK Spartak Jablunkov
Dorost 27.4.2019 sobota 14:00 FC Kopřivnice - První SC Staré Město
Muži 27.4.2019 sobota 16:30 FC Biocel Vratimov-První SC Staré Město
Žáci 28.4.2019 neděle 09:30, 11:15 TJ Lokomotiva Petrovice - První SC Staré Město
Žáci 1.5.2019 středa 10:00, 11:45 První SC Staré Město - MFK Frýdek-Místek "B"
Dorost 4.5.2019 sobota 14:00 První SC Staré Město - FK Slavia Orlová Lutyně
Muži 4.5.2019 sobota 16:30 První SC Staré Město - FK Slavia Orlová Lutyně
Žáci 5.5.2019 neděle 10:00, 11:45 První SC Staré Město - FK Český Těšín
Žáci 12.5.2019 neděle 10:00, 11:45 FK Těrlicko - První SC Staré Město
Dorost 12.5.2019 neděle 13:00 TJ Bystřice n. O. - První SC Staré Město
Muži 12.5.2019 neděle 16:30 TJ Bystřce n. O. - První SC Staré Město
Dorost 18.5.2019 sobota 14:30 První SC Staré Město - FK Primus Příbor
Muži 18.5.2019 sobota 17:00 První SC Staré Město - TJ Smilovice
Žáci 19.5.2019 neděle 10:00, 11:45 První SC Staré Město - FC Heřmanice Slezská
Dorost 25.5.2019 sobota 10:00 FC Ostrava-JIH - První SC Staré Město
Žáci 25.5.2019 sobota 10:00, 11:45 FK Bospor Bohumín - První SC Staré Město
Muži 25.5.2019 sobota 17:00 FK Banik Albrechtice - První SC Staré Město
Dorost 1.6.2019 sobota 14:30 První SC Staré Město - TJ Sokol Fryčovice
Muži 1.6.2019 sobota 17:00 První SC Staré Město - TJ Sokol Hrabová
Žáci 2.6.2019 neděle 10:00, 11:45 První SC Staré Město - TJ Petřvald
Dorost 8.6.2019 sobota 14:30 1.BFK Frýdlant n. O. - První SC Staré Město
Muži 8.6.2019 sobota 17:00 TJ Sokol Dobrá - První SC Staré Město
Žáci 9.6.2019 neděle 10:00, 11:45 První SC Staré Město - FK Staříč
Dorost 15.6.2019 sobota 14:30 První SC Staré Město - TJ Slovan Horní Žukov
Muži 15.6.2019 sobota 17:00 První SC Staré Město - Finstal Lučina

Naši významní sponzoři

Stát se sponzorem
HRTUS GROUP
MSK kraj
Sponzor
Sponzor