První SC Staré Město
Založeno v roce 1933 Informace o klubu
21.03.2020 15:00 První SC Staré Město - TJ ISMM Jistebník
28.03.2020 09:00, 10:45 FK SLAVIA Orlová - První SC Staré Město
21.03.2020 12:30 První SC Staré Město - TJ SLOVAN Horní Žukov
Žádný zápas pro tento typ nebyl nalezen.
  • Muži
  • Žáci
  • Dorost
  • Přípravka

Fotbalový kalendář

První SC Staré Město

Jaro 2019

 

DATUM

HOD.

KATEGORIE

ZÁPAS

Sobota 21. 3.
15 : 00
muži
První SC Staré Město  TJ ISMM JISTEBNÍK
Sobota 21.3.
12 : 30
dorost
První SC Staré Město – TJ SLOVAN HORNÍ ŽUKOV
Sobota 28.3.
13 : 15
dorost
FK PRIMUS PŘÍBOR První SC Staré Město
Sobota 28. 3.
15 : 30
muži
TJ SOKOL DOLNÍ LUTYNĚ   První SC Staré Město
Sobota 28.3.
9:00, 10:45
žáci
FK SLAVIA ORLOVÁ LUTYNĚ První SC Staré Město
Sobota 4.4.
15 : 30
muži
První SC Staré Město FC BIOCEL VRATIMOV
Sobota 4.4.
13 : 00
dorost
První SC Staré Město – TJ PETŘVALD u K.
Neděle 5.4.
10:00, 11:45
žáci
První SC Staré Město – FK STAŘÍČ
Sobota 11.4.
16 : 00
muži
FK SLAVIA ORLOVÁ LUTYNĚ První SC Staré Město
Neděle 12.4.
11 : 00
dorost
FK SLAVIA ORLOVÁ LUTYNĚ – První SC Staré Město
Neděle 12.4.
9:00, 10:45
žáci
FK TĚRLICKO První SC Staré Město
Sobota 18.4.
16 : 00
muži
První SC Staré Město – TJ  DOBRATICE
Sobota 18.4.
13:30
dorost
První SC Staré Město – TJ SOKOL FRYČOVICE
Neděle 19.4.
10:00, 11:45
žáci
První SC Staré Město FK ČESKÝ TĚŠÍN
Neděle 26.4.
14 : 15
dorost
TJ INTERNACIONAL PETROVICE První SC Staré Město
Sobota 25.4.
16 : 30
muži
TJ PETŘVALD na M. První SC Staré Město
Sobota 25.4.
9:00, 10:45
žáci
TJ PETŘVALD u K. První SC Staré Město
Sobota 2.5.
16 : 30
muži
První SC Staré Město FK BANÍK ALBRECHTICE
Sobota 2.5.
14 : 00
dorost
První SC Staré Město FK ČESKÝ TĚŠÍN
Sobota 2.5.
10:00,11:45
žáci
FK BOSPOR BOHUMÍN  První SC Staré Město
Sobota  9.5.
14 : 00
dorost
TJ SOKOL DOBRÁ  První SC Staré Město
Sobota 9.5.
16 : 30
muži
TJ SOKOL DOBRÁ První SC Staré Město
Neděle 10.5.
10:00,11:45
žáci
První SC Staré Město – FC HEŘMANICE SLEZSKÁ
Sobota 16.5.
14 : 00
dorost
FC HEŘMANICE SLEZSKÁ První SC Staré Město
Sobota 16.5.
17 : 00
muži
1.FK SPARTAK JABLUNKOV První SC Staré Město
Neděle 17.5.
10:00, 11:45
žáci
První SC Staré Město – MFK FRÝDEK-MÍSTEK“B“
Sobota 23.5.
14 : 30
dorost
První SC Staré Město  TJ  LOKOMOTIVA PETROVICE
Sobota 23.5.
17 : 00
muži
První SC Staré Město – TJ  SMILOVICE
Sobota 23.5.
9:00, 10:45
žáci
TJ SLOVAN HORNÍ ŽUKOV První SC Staré Město
Neděle 31.5.
10 : 00
dorost
SK  BRUŠPERK  První SC Staré Město
Neděle 31.5.
17 : 00
muži
FC LIBHOŠŤ   První SC Staré Město
Neděle 31.5.
10:00, 11:45
žáci
První SC Staré Město TJ  SLOVAN HAVÍŘOV
Sobota 6.6.
14 : 30
dorost
První SC Staré Město – FC  KOPŘIVNICE
Sobota 6.6.
17 : 00
muži
První SC Staré Město – SK  STONAVA
Neděle 7.6.
9:00, 10:45
žáci
FK GASCONTROL HAVÍŘOV    První SC Staré Město
Sobota 13. 6.
17 : 00
muži
FINSTAL LUČINA  První SC Staré Město
Neděle 14.6.
14 : 00
dorost
TJ BYSTŘICE n.O.  První SC Staré Město

Naši významní sponzoři

Stát se sponzorem
HRTUS GROUP
MSK kraj
Sponzor
Sponzor